Darček pre neho.

30.4.2009

Ak hľadáte darček pre priateľa, manžela alebo darček pre brata, syna, skrátka darček pre neho, radi Vám pomôžeme.

Originálne pánske tričko ho určite poteší. Môžete si vybrať zo širokej škály našich motívov alebo nám môžete poslať váš vlastný a my Vám ho radi nakreslíme. Prípadne motív, ktorý ste si vybrali môžete oživiť svojim vlastným textom alebo pridať na tričko meno a tým spravíte tričko ako darček ešte zaujímavejším a osobnejším.

Tipy na darčeky pre pánov

Tričko ranostaj, jedna z našich zákazníčiek hľadala darček pre svojho manžela, pridala text nič sa mi nechce a vtipný darček bol vymyslený. Oproti tričkám s potlačou máte výhodu voľby vlastného textu umiestnenia, každý jeden kus je nakreslený originál.

tricko ranostaj

Inšpirovať sa môžete s pánskymi motívmi z našej stránky, ktoré nájdete medzi tričkami unisex . Tieto motívy je samozrejme možné použiť na rôzne tričká a vytvoriť tak pre neho naozaj originálny darček. Pre romantikov tu máme tričká s motívom Amorka,

tricko amorko

darček pre vyznavačov rýchlej jazdy tričko s nakreslenou motorkou,

tricko motorka

darček pre milovníkov hôr - tričko Vysoké tatry. Ak sa s manželom alebo priateľom radi túlate po horách, tričko so západom slnka nad Kriváňom bude pre neho pekný darček.

tričko tatry a slnko

Darček pre srandistov tričko s veselým hadom, ešte pridať nejaký vtipný text, ktorý vášho priateľa vystihne a originálne tričko je na svete.

tricko had

tričko had

Ponuku pre pánov sme rozšírili o rad ďalších produktov. Okrem tričiek classic, si môžete vybrať pánske tielko, pánske tričko colormix a taktiež už spomínané trička unisex dlhý rukáv. Tieto tričká vám vieme zohnať ihneď, ak by ste chceli čisté bez kresby, ak na ne chcete nakresliť dodacia doba je 3-14 dní. Záleží od vyťaženosti našich maliarok.

Taktiež sme pre Vás rozšírili ponuku o rad nových tričiek dovážaných so Španielska. Dodávka pri týchto tričkách je individuálna. Môže trvať 3 ale aj 14 dní. Vo väčšine prípadov, som zatiaľ mala trička do 3 dní, ale stalo sa, že na nejakú farbu, som musela čakať dlhšie. Takže ak by ste mali záujem aj o tieto trička, chcete ich niekomu darovať, objednajte si alebo napíšte do mailu a ja Vám, hneď ako zistím dátum dodania zavolám a dohodneme sa, či Vám ten dátum vyhovuje. Tu je ponuka tričiek pánske tričko bez rukávov, pánske tričko dvojfarebné, pre športovcov pánske tričko národné tímy.

Potešte svojich pánov darčekom a urobte ich veselšími aj s našimi maľovanými tričkami.


Pridané do rubriky darčeky |