Internetové obchody

Cez náš internetový obchod kúpite tričká, mikiny, bundy a ďalšie oblečenie pre deti, dámy aj pánov. Na tejto stránke nájdete zoznam ďalších overených internetových obchodov, ale aj služieb, ktoré Vám môžeme odporučiť. Ak uvažujete o predaji cez internet a potrebujete vlastný internetový obchod, cez ktorý predávame aj v našom obchode. Tu je zoznam s tipmi na nákup cez internet.

Internetový obchod - parfuméria

Internetová parfuméria www.internetová-parfuméria.sk predáva originálne značkové parfémy od overených dodávateľov. Vďaka predaju cez internet kúpite Vašu obľúbenú vôňu oveľa lacnejšie ako v obchodných centrách. Máte možnosť vybrať si parfémy pre ženy, mužov, darčekové sady ale aj testery parfémov. Parfém je overený tip na darček, ktorý poteší každú ženu. www.internetova-parfumeria.sk - Vaša internetová parfuméria

Chovateľské potreby - internetový obchod pre zvieratká

Pre všetkých milovníkov zvieratiek tu máme tip na nákup chovateľských potrieb pre zvieratká. V internetovom obchode www.vsetkoprezvieratka.sk nájdete chovateľské potreby pre psov, mačky, kone, škrečky, činčily, zajačiky, morské prasiatka a iné hlodavce. V jednom obchode nakúpite všetko čo Vaše zvieratká potrebujú. Ak si objednáte tovar za 55 Eur, získate poštovné úplne zadarmo.

Predaj nábytku v Bratislave

Predaj unikátneho masívneho dreveného nábytku, to je AMANDARI Bratislava. V ponuke eshopu a v predajni v Bratislave nájdete masívny nábytok v unikátnom dizajne a kvalite. V eshope nájdete ponuku jedinečných svietidiel z prírodných materiálov, dekorácie a SPA produkty. Ak si zariaďujete bývanie, navštívte predajňu v blízkosti Avionu alebo eshop s nábytkom z masívu.

Internetový obchod so svietidlami

Špecializovaný eshop na predaj svietidiel ponúka bytové svietidlá, krištáľové a klasické lustre, svietidlá do kúpeľne, LED svietidlá, podlahove a stojanové svietidlá. Svietidlá ponúka formou osobného odberu v predajni svietidiel v Bratislave, alebo odoslaním poštou. V ponuke internetového obchodu nájdete tiež bohatú ponuku svetelných zdrojov.

Tonery a cartridge - náplne do tlačiarne

Tip pre firmy, ale aj pre domácnosti, ktoré chcú ušetriť a znížiť svoje náklady na tlač. Internetový obchod www.toneryacartridge.sk predáva lacné tonery a cartridge do tlačiarní HP, Lexmark, Brother, Xerox a Canon. Tonery sú prehľadne delené podľa typov a značiek a jednoducho vyhľadateľné podľa označenia tlačiarne.

Porovnanie cien v internetových obchodoch

Chcete nakupovať lacnejšie, hľadáte lacné ceny fotoaparátov, kamier, televízorov, gps navigácii, audio, video techniky, ručného a motorového náradia. Porovanie cien v internetových obchodoch, nájdite najlacnejšie ceny tovaru. Pre nemecko sa pripravuje Preisvergleich.

Služby a webstránky

Pizzéria v Trnave

Aj pizzu si možno dnes objednať cez internet, prípadne jednoducho vyhľadať svoju obľúbenú podľa prísad. Ak budete v Trnave a dostanete chuť na pizzu doporučujem navštíviť bistro Pizza Expres, pri železničnej stanici, oproti trnavskej nemocnice - Pizza Trnava, pizzéria s 30 druhmi najobľúbenejšej pizze.

Zatepľovanie v Trnave

Zateplenie rodinného domu je cesta k usporeným peniazom za kúrenie. Na firemnej webstránke www.arkano.sk - zatepľovanie v Trnave nájdete množstvo zateplených domov a referencií aj na sadrokartónové konštrukcie a rekonštrukcie bytov. Zateplenie obvodových múrov ušetrí financie za plyn. Ak ste sa rozhodli zatepliť Váš rodinný dom v Trnave, Bratislave a okolí pozrite si referencie a nechajte si vypracovať cenovú ponuku na zateplenie.

Architekt v Bratislave

Pokiaľ riešite bývanie a potrebujete využiť služby architekta. Či už chystáte rekonštrukciu bytu, alebo idete stavať dom a potrebujete projekt rodinného domu, máte možnosť sa skontaktovať cez internet s autorizovaným architektom v Bratislave. Architekt Michal Zajíček pre Vás pripraví potrebné podklady pre uskutočnenie Vášho sna o bývaní.

Jednoduché a podvojné účtovníctvo

Potrebujete viesť jednoduché alebo podvojné účtovníctvo, hľadáte spoľahlivú účtovníčku v Bratislave. Nechajte si viesť Vaše účtovníctvo externe, je to výhodnejšie, spoľahlivé a ušetrí Vám to čas aj peniaze spojené so zamestnávaním účtovníčky. Venujte sa Vášmu podnikaniu, o účtovníctvo v Bratislave pre Vašu firmu sa postaráme my.

Poistenie online

Potrebujete poistenie? Ušetrite si čas a nechajte si vypracovať ponuky od viacerích poisťovní na povinné zmluvné poistenie, havárijné poistenie, poistenie auta. Kupujete byt, alebo inú nehnuteľnosť, potrebujete poistenie bytu, domu, poistenie zodpovednosti za škodu. Všetko vybavíte jednoducho na jednom mieste. Viac informácii na www.poistenie123.sk

Hypotekárny úver

Kupujete byt alebo dom, chcete rekonštruovať a vylepšiť Vaše bývanie a nemáte dostatok vlastných prostriedkov, zoberte si v banke hypotéku. Informácie o hypotekárnych úveroch, pôžičkách nájdete na stránke hypotekárny úver. Nájdete tu prehľad úverov v rôznych bankách, úver na bývanie, pôžičky.