Novinky

Patríme k sebe!

12.01.2018 evely

Tento rok sme sa zamerali na to, aby sme vam priniesli trička v ronakých farbách a vzoroch pre všetkých dámy, pánov či deti. Nájdete si tričká na spoločnu dovolenku, splav, či stanovačku. Ale i na bežné nosenie.

Okrem vašich obľúbených námornickych tričiek pre celú rodinu ako aj maskáčove trička pánske, dámske. či detské, ku ktorým sme nedávno pridali aj dámske tielka .

Novinky v tomto roku sme si pre vás pripravili tieto.

Bavlnené pánske tričko krátky rukáv sme pre vás ešte vylepšili, pridali viacej farebných možnosťí a je možné ho doplniť s novým bavlneným dámským tričkom,ktoré nájdete tiež u nás v ponuke v rovnakých farbách. Je priliehavého strihu, takže zvýrazňuje dámsku siluetu. Má vyššiu gramáž a je v ňom pridaný elastan pre držanie tvaru.

Ďalšia dvojica nových tričiek má V výstrih a patrí medzi kategóriu slim. Pánske tričko slim fit s V je modneho priliehavého strihu, zvýrazni mužnosť pánskej postavy. A ženská silueta určite pekne vynikne  v dámskom slim fit tričku . Nájdete ich vo viacerých farebných prevedeniach.

Na sublimačnú tlač sú vhodné nové melírované tričká, ktoré majú trocha voľnejší strih. Trendové dámske tričko, ktoré má jemne vyhrnuté rukávy, melir dodáva tričku šmrnc a nepôsobí jednotvárne. V tých istých farbách si nájdu aj páni svoje obľúbené tričko

 

Verím, že sa vám novinky páčia a naďalej nás sledujte, lebo mám ešte pripravené ďalšie nové tričká pre vas.

Novinky 2015

25.02.2015 evely


Je tu nový rok a s ním aj zopár nových tričiek a postupne budem nahadzovať aj ďaľšie nové veci. Teraz vám predstavím tie, čo si myslím, žeby Vás mohli najviac zaujať.

 

Pre dámy som vybrala z novej kolekcie na jeseň a zimu Dámske tričko Slim dlhý rukáv, ktoré má guľatý výstrich a priliehavý strih. Je v ňom pridaný elastan, čim drží tvar a je prispôsobivé vášej postave. Je dlhšie, takže je vhodné aj pre tehotné. (vlastná skúsenosť :), takže môžem ho odporučit všetkým budúcim mamičkám ) Ako väčšina našich tričiek je vhodné na potlač aj výšivku, je možné ho oživiť vlastnými nápadmi, alebo darovať len čisté.

 

A na jar a leto je tu dámska novinka Dámske tričko s okrúhlym priekrčníkom , je vyššej gramáže, má priliehavý strich. Takisto je dlhšie a preto vhodné aj pre budúce maminky, alebo dámy, ktoré vyhľadávajú dlhšie tričká. Z podobného materiálu je aj ďaľšia letná novinka, Dámske tielko so širšími ramienkami, tiež ako všetky dámske novinky, je priliehavé, s pridaním elastanu, tak pekne drží tvar a kopíruje dámsku siluetu. Taktiež je dlhšie a veľmi príjemné na tele.  Aj tieto tričká môžete oživiť potlačou, výšivkou alebo maľbou. Ak máte nejaký napád, viem Vám odporučiť pani, ktorá Vám nakreslí farbami na textil, čo budete chcieť.

 

Pánom sme na jarné a letné dni pripravili Bavlnené pánske tričko krátky rukáv, ktoré nájdete u nás v rôznych nových farebných prevedeniach. Je priliehavého strihu, takže zvýrazňuje pánsku siluetu. Má vyššiu gramáž a je v ňom pridaný elastan pre držanie tvaru. Na šport a teplé letné dni sa vracia oblúbené Pánske tielko , ktoré sme pre vás vylepšili. Nájdete ho na stránke v základných pánskych farbách.

 

Všetky tričká sú vhodné na potlač a výšivku, je možné ich použiť aj ako reklamné tričká pre firmy, tričká pre tanečné skupiny alebo do táborov, škôlok, pri väčších odberoch sa vieme dohodnúť aj na lepších cenách.

 

Sledujte nás i nadaľej, pripravujeme pre Vás ďaľšie zaujímavé novinky.

Nové produkty v ponuke

14.11.2013 evely


Pripravili sme si pre Vás nové produkty, ktoré sme postupne pridávali na stránku a teraz Vám ich v tejto novinke zhrniem.

Najoblúbenejšou novinkou sa pre Vás stalo Dámske tričko s lodičkovým výstrihom, ktoré pôsobí moderne, je z príjemného materiálu a so zvýraznenou dámskou siluetov. Vhodný darček pre Vašu sestru, mamu, či kamarátku. Môžete ho nechať potlačiť, prípradne byť kreatívny a oživiť ho vlastnými nápadmi, alebo darovať len čisté.

Pridali sme nové farby k obľubeným dámskym blúzkam, žiadanú červenú nájdete už aj v prevedení blúzky s krátkym rukávom. Rozšírili sme ponuku aj o zelenú a čiernu farbu.

Pánom sme na zimné dni pripravili pánske tričko s dlhým rukávom, ktoré nájdete u nás v rôznych farebných prevedeniach.

Zahriať vás v týchto chladných dňoch pomôžu naše produkty s fleesu. Ako napríklad fleesová bunda fleece jacket alebo nové kvalitnejšie fleesové vesty, či zimné čiapky a šále.

A najnovšou novinkou je obľubená mikina s kapucňou, no tentoraz zo zipsom, ktorú v týchto jesenných dňoch určite dobre využijete :)

Sledujte nás i nadaľej, pripravujeme pre Vás ďaľšie zaujímavé novinky.

Nová módna značka-luxusný reklamný textil

14.11.2012 evely

Rozšírili sme ponuku o nové produkty, ktoré sa dajú použiť aj ako luxusnejšie reklamné oblečenia, Tričká, polokošele a mikiny sú vhodné na potlač a výšivku. Pre dámy máme dva typy nových polokošieľ. Elegantná polokošeľa s prúžkami, s priliehavým strihom a hlbším výstrihom, vďaka ktorým vynikne krása ženskej postavy. Druhým produktom je dámska jednofarebná polokošeľa , elegantná s piatimi gombíkmi a s náprsným vreckom, z kvalitného materiálu.


Tieto polokošele máme aj v panskom prevedení pánska polokošeľa s prúžkami a pánska polokošeľa s vreckom . Okrem týchto máme pre pánov aj nové polokošele s hodvábnym leskom. polokošeľa jednofarebná hodvábny lesk a polokošeľa s hodvábnym leskom .
Pridali sme aj nové kvalitné pánske tričko krátky rukáv, s netradičným ozdobným prešitím na ramenách. Vynikajúca kvalita materiálu a šitia. Ďalším produktom jepánske tričko dlhý rukáv, s voľným strihom a zamatovým dotykom vďaka tzv. peach efektu.

V tomto jesennom zimnom období určite využijete aj túto Mikina s ozdobnými záplatami na lakťoch.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, tešíme sa na Vaše objednávky.