Novinky 2015 - Novinky

Novinky 2015

25.02.2015 evely


Je tu nový rok a s ním aj zopár nových tričiek a postupne budem nahadzovať aj ďaľšie nové veci. Teraz vám predstavím tie, čo si myslím, žeby Vás mohli najviac zaujať.

 

Pre dámy som vybrala z novej kolekcie na jeseň a zimu Dámske tričko Slim dlhý rukáv, ktoré má guľatý výstrich a priliehavý strih. Je v ňom pridaný elastan, čim drží tvar a je prispôsobivé vášej postave. Je dlhšie, takže je vhodné aj pre tehotné. (vlastná skúsenosť :), takže môžem ho odporučit všetkým budúcim mamičkám ) Ako väčšina našich tričiek je vhodné na potlač aj výšivku, je možné ho oživiť vlastnými nápadmi, alebo darovať len čisté.

 

A na jar a leto je tu dámska novinka Dámske tričko s okrúhlym priekrčníkom , je vyššej gramáže, má priliehavý strich. Takisto je dlhšie a preto vhodné aj pre budúce maminky, alebo dámy, ktoré vyhľadávajú dlhšie tričká. Z podobného materiálu je aj ďaľšia letná novinka, Dámske tielko so širšími ramienkami, tiež ako všetky dámske novinky, je priliehavé, s pridaním elastanu, tak pekne drží tvar a kopíruje dámsku siluetu. Taktiež je dlhšie a veľmi príjemné na tele.  Aj tieto tričká môžete oživiť potlačou, výšivkou alebo maľbou. Ak máte nejaký napád, viem Vám odporučiť pani, ktorá Vám nakreslí farbami na textil, čo budete chcieť.

 

Pánom sme na jarné a letné dni pripravili Bavlnené pánske tričko krátky rukáv, ktoré nájdete u nás v rôznych nových farebných prevedeniach. Je priliehavého strihu, takže zvýrazňuje pánsku siluetu. Má vyššiu gramáž a je v ňom pridaný elastan pre držanie tvaru. Na šport a teplé letné dni sa vracia oblúbené Pánske tielko , ktoré sme pre vás vylepšili. Nájdete ho na stránke v základných pánskych farbách.

 

Všetky tričká sú vhodné na potlač a výšivku, je možné ich použiť aj ako reklamné tričká pre firmy, tričká pre tanečné skupiny alebo do táborov, škôlok, pri väčších odberoch sa vieme dohodnúť aj na lepších cenách.

 

Sledujte nás i nadaľej, pripravujeme pre Vás ďaľšie zaujímavé novinky.