Patríme k sebe! - Novinky

Patríme k sebe!

12.01.2018 evely

Tento rok sme sa zamerali na to, aby sme vam priniesli trička v ronakých farbách a vzoroch pre všetkých dámy, pánov či deti. Nájdete si tričká na spoločnu dovolenku, splav, či stanovačku. Ale i na bežné nosenie.

Okrem vašich obľúbených námornickych tričiek pre celú rodinu ako aj maskáčove trička pánske, dámske. či detské, ku ktorým sme nedávno pridali aj dámske tielka .

Novinky v tomto roku sme si pre vás pripravili tieto.

Bavlnené pánske tričko krátky rukáv sme pre vás ešte vylepšili, pridali viacej farebných možnosťí a je možné ho doplniť s novým bavlneným dámským tričkom,ktoré nájdete tiež u nás v ponuke v rovnakých farbách. Je priliehavého strihu, takže zvýrazňuje dámsku siluetu. Má vyššiu gramáž a je v ňom pridaný elastan pre držanie tvaru.

Ďalšia dvojica nových tričiek má V výstrih a patrí medzi kategóriu slim. Pánske tričko slim fit s V je modneho priliehavého strihu, zvýrazni mužnosť pánskej postavy. A ženská silueta určite pekne vynikne  v dámskom slim fit tričku . Nájdete ich vo viacerých farebných prevedeniach.

Na sublimačnú tlač sú vhodné nové melírované tričká, ktoré majú trocha voľnejší strih. Trendové dámske tričko, ktoré má jemne vyhrnuté rukávy, melir dodáva tričku šmrnc a nepôsobí jednotvárne. V tých istých farbách si nájdu aj páni svoje obľúbené tričko

 

Verím, že sa vám novinky páčia a naďalej nás sledujte, lebo mám ešte pripravené ďalšie nové tričká pre vas.