O nás

Naši umelci:

Gabika

Mladá zdravotná sestrička v detskom domove, ktorá tam objavila v sebe kreativitu a schopnosť vytvoriť si veľa vecí pomocou svojich rúk ( výzdoba detského domova). To jej otvorilo širšie obzory a keď vymýšľala darček pre mňa (Evely), napadlo ju tričko. Vzápätí na to sa jej ohlásili ďalší kamaráti, že aj oni chcú také, tak sme si spoločne povedali, že to skúsime a ponúkneme Gabikine maľované tričká aj Vám. Robí to čo ju baví, čo je vidieť aj na tom, ako sa snaží stále niečo vylepšovať a aj si tým troška finančne vypomôže.


Daniela

Daniela nás našla cez stránku a zapáčila sa jej možnosť predávať cez internet. Svoj talent s maľovaním na tričká objavila pri tom, keď sa snažila zamaľovať nejakú čmuhu na svojom tričku. Z okolia jej prišli samé pozitívne ohlasy a vraveli jej, že by to mohla aj predávať. Tak sa rozhodla, že to vyskuša a popri zamestnaní rozvíja svojho koníčka a ak máte záujem, namaľuje tričko aj Vám.


Sylvia

Taktiež sestrička v detskom domove, Gabikina kolegynka. Silvia sa venuje iným veciam ako je maľovanie na tričko. Zamerala sa na drobné darčeky ako sú ozdobné darčekové plechovky alebo kartičky na venovanie, svadobné oznámenia. (čoskoro doplníme na stránku). Práve skúša maľovanie fotoalbumov a čoskoro ich ponúkne aj Vám.


Anka

Anka má 25 rokov, je vydáta za indiána z Peru. Teraz je na materskej dovolenke so svojím 1,5 ročným synčekom. Popri materskej študuje a rada kreslí a maľuje. Najradšej maľuje detské obrázky alebo motívy v etno štýle Tak ak máte nejaké obrázky v etno štýle alebo iné, ktoré chcete nakresliť na tričko, tak stačí, keď nám napíšete a pošlete obrázok.

Evely

Som práve na materskej dovolenke s dvomi malými deťmi, zabezpečujem nákup a predaj, starám sa o chod stránky, komunikujem s umelcami a klientami a vediem účtovníctvo. Technické veci elektronického obchodu rieši manželík.

Kreslíš? Tvoríš? Chceš svoje tričká alebo iné ručné výtvory predávať?
Napíš nám mail na umelci(zavinac)malovane-tricka.sk, pošli obrázky a ceny výrobkov. Môžu to byť aj iné ručne vyrobené predmety ako tričká. A my sa ti ozveme.