Originálny darček - maľované tričko

2.12.2008

Ponúkame Vám originálny darček vo forme ručne maľovaných tričiek. Čím sú naše tričká originálne. V prvom rade tým, že každé jedno tričko je originál, obrázok je namaľovaný rukami našej Gabiky, čiže nie je to žiadna kópia. Nájdete tu tričká s jej vlastnými motívmi ako aj tričká, pri ktorých hľadala inšpiráciu inde, rozprávky, zvieratká… Po druhé máte možnosť k obrázku dopísať text, ktorý najlepšie vystihuje toho, kto bude tričko nosiť, prípadne text, ktorým chcete niekomu niečo povedať.
 
Pár príkladov trička ako originálneho darčeka:

Originálny darček - tehotenské tričká

Ste tehotná a neviete ako to povedať vášmu širšiemu okoliu, čo tak originálne, kresbou na vašom tričku :) Na vašom okrúhlom brušku sa tričko bude krásne vynímať a spríjemní deň každému kto Vás stretne. Hovorím to z vlastnej skúsenosti :) Bolo príjemné vnímať reakcie okolia a to bol aj dôvod, prečo sme sa rozhodli sprostredkovať tieto originálne tričká aj ostatným šťastným tehotným mamičkám “čakateľkám”. Ak máte vo svojom okolí tehotné mamičky, môže to byť pre ne krásny darček. Pozrite si naše tehotenské tričká pre Vás.

tehotné bruško v tričku

tehotné bruško v tričku

Srdiečko tehotenské tričko

Srdiečko tehotenské tričko

Originálny darček - tričko k narodeniu bábätka

Ako darček k narodeniu dieťatka poteší body s milým obrázkom, s menom bábätka, poprípade nejakou jeho prezývkou alebo iným textom. Pozrite si body pre bábatká.

Mišátko bábetko v body s myškou

Mišátko bábetko v body s myškou

body delfín Kubko

Body delfín

Mamičky radi obliekajú svoje ratolesti pekne, tak takýto originálny darček ich určite poteší a každý kto uvidí bábätko v tomto body, tento darček určite ocení. Opäť vlastná skúsenosť, som matka dvoch deti :) a keď som od Gabiky pre Miška, alebo od Maťky pre Kubka dostala ručne maľované tričká s ich menami, tak ma to veľmi potešilo.

miško v tričku s levom

miško v tričku s levom

Lenka v tričku s bábätkom

Lenka v tričku s bábätkom

Originálny darček - tričká pre deti

No deti rýchlo vyrastú a menia sa im aj obľúbený hrdinovia, veci. Určite ich poteší tričko s ich obľúbeným zvieratkom, či princeznou, alebo iným motívom, ktorý si môžete vybrať z našej ponuky, prípadne nám môžete poslať vlastný motív. Pridať tam trefný text, prípadne meno a originálny darček je na svete. Vás to nestojí žiadne naháňanie po obchodoch, či niekoľkodňové vymýšľanie, čo by ho na jeho narodeniny, či meniny potešilo. Určite si pozrite Detské tričká.

tričko lienka lenka

tričko lienka lenka

Originálny darček - dámske tričká a unisex tričká

Aj pre dámy a pánov tu máme originálne darčeky. Vhodný darček pre vášho partnera, partnerku, či kamaráta kamarátku, manžela, manželku… Naša ponuka s dámskymi tričkami, tričko margarétky.

dámske tričko margarétky

dámske tričko margarétky

Dámske tričko Gabika slnečnice

Dámske tričko Gabika slnečnice

Ženy určite poteší kvietok, čo tak jej ho darovať na tričku, dlhšie jej vydrží a vždy si na vás spomenie, keď ho bude mať na sebe :) a pánov poteší pohľad na tatry, prípadne iné motívy z našej, alebo vašej ponuky.

Unisex tričko tatry a slnko

Unisex tričko tatry a slnko

Verím, že ste si niečo našli a ak práve teraz žiadny originálny darček nehľadáte, tak si na nás spomeňte, keď budete chcieť niekomu darovať naše maľované tričko.


Pridané do rubriky darčeky, tričká |