Reklamné tričká

26.5.2009

V minulom článku sme vám dali tip na darček pre manžela, alebo priateťa, skrátka darček pre neho, teraz sa pokúsime o tip na reklamné tričko.

Ste malá alebo väčšia firma, uvažujete nad reklamou? Aj my vám ponúkame jednu z možností reklamy a to reklamu na tričkách. Ak nechcete tlačiť na tričká vo veľkom a potrebujete zopár kusov, my vám ich môžeme nakresliť.

Stačí ak nám pošlete vaše logo, váš web, prípadne ak máte nejaké špeciálne rozvrhnutie, kde by ste čo chceli na tričku mať.

Tu je zopár príkladov, ako také tričko môže vyzerať.

Reklama na náš internetový obchod maľované tričká. Na zadnej strane trička je namaľovaná webová adresa obchodu. Musím povedať, že má celkom úspech. Ľudia nás oslovujú, odpisujú si adresu…

Maľované tričko pre rodinky

Maľované tričko pre rodinky

tricko internetová adresa - www.malovane-tricka.sk

internetová adresa - www.malovane-tricka.sk

Alebo ste podnikateľ a chcete dať svojmu okoliu vedieť v čom podnikáte. Môže to vyzerať aj takto.
Tričko ktoré sme maľovali pre slovenského sklára (glass artist), umelca Lukáša Mjartana. Na prednú stranu sme namaľovali sklenenú sochu - glass sculpture. Pôvodne boli úvahy aj o nejakom ďalšom texte, keďže sa dosť často pohybuje aj v zahraničí, napríklad anglické glass art, alebo Lukas Mjartan - glass artist, ale nakoniec sme ostali iba pri reklame vo forme webovej adresy na tričku.

Umelecké dielo

Umelecké dielo na dámskom tričku

Internetová adresa - zadná strana

Internetová adresa - zadná strana

Alebo ste tanečná škola alebo iné zoskupenie a chcete mať pre svojich členov rovnaké tričká.

Tanečná škola

Tanečná škola

Tanečn</p

Tanečníci - zadná strana trička

Organizujete nejakú súkromnú alebo firemnú akciu, usporadúvate ples, tábor…Spomienkou na tieto okamihy môže byť aj maľované tričko, ktoré si sami navrhnete a my ho pre Vás namaľujeme.

Blumentálsky ples - maľované tričko.

Blumentálsky ples - maľované tričko

Ak ste sa rozhodli pre reklamu prostredníctvom maľovaného trička, stačí si len vybrať z ponuky našich unisex tričiek, ak viete dopredu, kto to tričko bude nosiť, môžete si zvoliť aj z ponuky našich dámskych tričiek alebo aj pánskych tričiek. A ak ste si už aj tričko vybrali, stačí, keď nám napíšete mail, v ktorom nám opíšete vašu predstavu, prípadne priložíte obrázok, logo alebo iný text.


Pridané do rubriky tričká |