Články v rubrike ‘tričká’

Reklamné tričká

26.5.2009

V minulom článku sme vám dali tip na darček pre manžela, alebo priateťa, skrátka darček pre neho, teraz sa pokúsime o tip na reklamné tričko.

Ste malá alebo väčšia firma, uvažujete nad reklamou? Aj my vám ponúkame jednu z možností reklamy a to reklamu na tričkách. Ak nechcete tlačiť na tričká vo veľkom a potrebujete zopár kusov, my vám ich môžeme nakresliť.

Stačí ak nám pošlete vaše logo, váš web, prípadne ak máte nejaké špeciálne rozvrhnutie, kde by ste čo chceli na tričku mať.

Tu je zopár príkladov, ako také tričko môže vyzerať.

Reklama na náš internetový obchod maľované tričká. Na zadnej strane trička je namaľovaná webová adresa obchodu. Musím povedať, že má celkom úspech. Ľudia nás oslovujú, odpisujú si adresu…

Maľované tričko pre rodinky

Maľované tričko pre rodinky

tricko internetová adresa - www.malovane-tricka.sk

internetová adresa - www.malovane-tricka.sk

Alebo ste podnikateľ a chcete dať svojmu okoliu vedieť v čom podnikáte. Môže to vyzerať aj takto.
Tričko ktoré sme maľovali pre slovenského sklára (glass artist), umelca Lukáša Mjartana. Na prednú stranu sme namaľovali sklenenú sochu - glass sculpture. Pôvodne boli úvahy aj o nejakom ďalšom texte, keďže sa dosť často pohybuje aj v zahraničí, napríklad anglické glass art, alebo Lukas Mjartan - glass artist, ale nakoniec sme ostali iba pri reklame vo forme webovej adresy na tričku.

Umelecké dielo

Umelecké dielo na dámskom tričku

Internetová adresa - zadná strana

Internetová adresa - zadná strana

Alebo ste tanečná škola alebo iné zoskupenie a chcete mať pre svojich členov rovnaké tričká.

Tanečná škola

Tanečná škola

Tanečn</p

Tanečníci - zadná strana trička

Organizujete nejakú súkromnú alebo firemnú akciu, usporadúvate ples, tábor…Spomienkou na tieto okamihy môže byť aj maľované tričko, ktoré si sami navrhnete a my ho pre Vás namaľujeme.

Blumentálsky ples - maľované tričko.

Blumentálsky ples - maľované tričko

Ak ste sa rozhodli pre reklamu prostredníctvom maľovaného trička, stačí si len vybrať z ponuky našich unisex tričiek, ak viete dopredu, kto to tričko bude nosiť, môžete si zvoliť aj z ponuky našich dámskych tričiek alebo aj pánskych tričiek. A ak ste si už aj tričko vybrali, stačí, keď nám napíšete mail, v ktorom nám opíšete vašu predstavu, prípadne priložíte obrázok, logo alebo iný text.

Pridané do rubriky tričká

Tričká s menom

4.4.2009

Hľadáte originálny darček pre vášho blízkeho, známeho, kamaráta, kamarátku? Čo tak im darovať tričko s ich vlastným menom, prezývkou. Ja som už také tričko darovala a malo úspech :)

Stačí ak si vyberiete tričko, motív a do “Meno a text ku kresbe” napíšete, čo tam má byť. Meno či text je v cene motívu.

Ak ste si nevybrali motív, respektíve máte nejaký vlastný. Objednajte si čisté tričko bez kresby a do poznámky pri objednávke napíšte, čo si tam želáte mať a vlastný motív nám pošlite mailom na našu adresu obchod(zavinac)malovane-tricka.sk. My vás obratom budeme informovať o cene a dobe dodania.

Najvacší záujem je o tričká s menom pre babätka. Je to originálny darček pri narodení dieťaťa. Aj takto môže vyzerať napríklad také body pre novorodenca.

Body pre bábätko s menom

Body pre bábätko s menom

Body s prezývkou

Body s prezývkou

Pridané do rubriky tričká

Originálny darček - maľované tričko

2.12.2008

Ponúkame Vám originálny darček vo forme ručne maľovaných tričiek. Čím sú naše tričká originálne. V prvom rade tým, že každé jedno tričko je originál, obrázok je namaľovaný rukami našej Gabiky, čiže nie je to žiadna kópia. Nájdete tu tričká s jej vlastnými motívmi ako aj tričká, pri ktorých hľadala inšpiráciu inde, rozprávky, zvieratká… Po druhé máte možnosť k obrázku dopísať text, ktorý najlepšie vystihuje toho, kto bude tričko nosiť, prípadne text, ktorým chcete niekomu niečo povedať.
 
Pár príkladov trička ako originálneho darčeka:

Originálny darček - tehotenské tričká

Ste tehotná a neviete ako to povedať vášmu širšiemu okoliu, čo tak originálne, kresbou na vašom tričku :) Na vašom okrúhlom brušku sa tričko bude krásne vynímať a spríjemní deň každému kto Vás stretne. Hovorím to z vlastnej skúsenosti :) Bolo príjemné vnímať reakcie okolia a to bol aj dôvod, prečo sme sa rozhodli sprostredkovať tieto originálne tričká aj ostatným šťastným tehotným mamičkám “čakateľkám”. Ak máte vo svojom okolí tehotné mamičky, môže to byť pre ne krásny darček. Pozrite si naše tehotenské tričká pre Vás.

tehotné bruško v tričku

tehotné bruško v tričku

Srdiečko tehotenské tričko

Srdiečko tehotenské tričko

Originálny darček - tričko k narodeniu bábätka

Ako darček k narodeniu dieťatka poteší body s milým obrázkom, s menom bábätka, poprípade nejakou jeho prezývkou alebo iným textom. Pozrite si body pre bábatká.

Mišátko bábetko v body s myškou

Mišátko bábetko v body s myškou

body delfín Kubko

Body delfín

Mamičky radi obliekajú svoje ratolesti pekne, tak takýto originálny darček ich určite poteší a každý kto uvidí bábätko v tomto body, tento darček určite ocení. Opäť vlastná skúsenosť, som matka dvoch deti :) a keď som od Gabiky pre Miška, alebo od Maťky pre Kubka dostala ručne maľované tričká s ich menami, tak ma to veľmi potešilo.

miško v tričku s levom

miško v tričku s levom

Lenka v tričku s bábätkom

Lenka v tričku s bábätkom

Originálny darček - tričká pre deti

No deti rýchlo vyrastú a menia sa im aj obľúbený hrdinovia, veci. Určite ich poteší tričko s ich obľúbeným zvieratkom, či princeznou, alebo iným motívom, ktorý si môžete vybrať z našej ponuky, prípadne nám môžete poslať vlastný motív. Pridať tam trefný text, prípadne meno a originálny darček je na svete. Vás to nestojí žiadne naháňanie po obchodoch, či niekoľkodňové vymýšľanie, čo by ho na jeho narodeniny, či meniny potešilo. Určite si pozrite Detské tričká.

tričko lienka lenka

tričko lienka lenka

Originálny darček - dámske tričká a unisex tričká

Aj pre dámy a pánov tu máme originálne darčeky. Vhodný darček pre vášho partnera, partnerku, či kamaráta kamarátku, manžela, manželku… Naša ponuka s dámskymi tričkami, tričko margarétky.

dámske tričko margarétky

dámske tričko margarétky

Dámske tričko Gabika slnečnice

Dámske tričko Gabika slnečnice

Ženy určite poteší kvietok, čo tak jej ho darovať na tričku, dlhšie jej vydrží a vždy si na vás spomenie, keď ho bude mať na sebe :) a pánov poteší pohľad na tatry, prípadne iné motívy z našej, alebo vašej ponuky.

Unisex tričko tatry a slnko

Unisex tričko tatry a slnko

Verím, že ste si niečo našli a ak práve teraz žiadny originálny darček nehľadáte, tak si na nás spomeňte, keď budete chcieť niekomu darovať naše maľované tričko.

Pridané do rubriky darčeky, tričká