Tvorba web stránok

Tvorba web stránokPotrebujete vytvoriť web stránku? Založili ste si firmu a teraz hľadáte ako najefektívnejšie spropagovať ponúkané služby na internete. Firemná webstránka, je naefektívnejšou formou reklamy. V prípade ak uvažujete na vlastnou webstránkou, obráťte sa na firmu, ktorá tvorí webové stránky a nechajte si vypracovať cenovú ponuku na firemný web kontaktujte www.webvorba.eu.

Niekoľko ukážok vytvorených webstránok

Webstránka s informáciami o hypotéke

Vsetko o hypotekeTvorba webstránky s informáciami o hypotéke. Ak ste sa rozhodli financovať svoje bývanie a uvažujete o hypotéke, pred tým ako navštívite banku a budete žiadať o úver zistite si dopredu všetko o hypotéke. Na webe nájdete informácie o spôsobe výpočtu a výške splátky, informácie o najlepšej hypotéke, teda hypotéke s ideálnymi parametrami s možnosťou neskoršieho refinancovania.

Webstránka pre obchodníkov s komoditami

KomodityVytvorenie kompletnej webstránky na kľúč pre obchodníkov s komoditami. Obchodníci majú možnosť úpravy obsahu, nahrávanie nových fotografií, nahrávanie nových ponúk komodít na predaj. Webstránka je postavená na redakčnom systéme, takže firma má možnosť neobmedzene vytvárať ďalšie podstránky, kategórie a upravovať ponuky na komodity.

Web stránka o refinancovaní hypotéky

Refinancovanie hypotékyTvorba web stránky o refinancovaní hypotéky. V prípade, že ste si v minulosti zobrali hypotekárny úver a úroková sadzba sa Vám zdá príliš vysoká, môžete skúsiť Váš starý úver prefinancovať iným úverom v inej banke. Na webstránke nájdete postup refinancovania hypotéky, predpokladané náklady na refinancovanie a v neposlednom rade návod ako zistiť koľko refinancovaním ušetríte a či sa Vám vôbec oplatí pôvodný úver prenášať do inej banky.

Web stránka pre upratovaciu firmu

Upratovanie BratislavaTvorba web stránky pre upratovaciu firmu. Firma Mapeka s.r.o. sa zaoberá upratovacím servisom, zabezpečí upratovanie v Bratislave a širšom okolí, v ponuke služieb nájdete upratovanie domácností a firiem. Pokiaľ prevádkujete penzión, hotel alebo iné ubytovacie zariadenie. Firma sa postará o hotelový servis a zabezpečí pravidelné upratovanie hotelových izieb. Získané certifikáty kvality sú dôkazom spoľahlivého partnera v oblasti upratovania.

Web stránka s rezerváciou leteniek

Lacné letenkyTvorba web stránky s letenkami. Informácie o letenkách, letiskách, s možnosťou online rezervácie leteniek. Redakčný systém bol upravený podľa dizajnu pre letenky s priehľadnými prvkami s obrázkom v pozadí. Letenky sú tak rozdelené do sekcií podľa kontinentov, v rámci kontinentu sú kategórie s krajinami a jednotlivými mestami s letiskami. Webstránka je napojená na partnerského predajcu leteniek, ktorý vyhľadá aktuálne ceny leteniek a zoradí ich od najlacnejšej letenky. Kúpite si letenky do Paríža?